Krídlové garážové brány

Krídlové garážové brány sú vhodné tam, kde sa sekcionálne brány nezmestia alebo je potrebný častý priechod. Brány sú osadené v zárubňovom ráme a podľa požiadaviek zákazníka ich možno rozdeliť  v rôznom pomere, prispôsobiť podľa dekóru alebo farby. 

Možnosti prevedenia krídlových garážových brán

Rolovacie garážové brány sú vyrábané na mieru a montujú sa do  zárubňového rámu. Zabudovanie dverí do krídla brány je veľmi praktické riešenie, aby sa pri častom priechode nemusela otvárať celá brána. 

Dekóry rolovacích garážových brán

Zákazník má na výber z 10 dekórov krídlových garážových brán. Ponukáme garážové brány s motívmi: kazeta, hladký, stredový pruh, pruhy a mikrodrážka. 

Vlastnosti rolovacích garážových brán

Krídlové garážové brány sa vyznačujú dlhou životnosťou a spoľahlivosťou. Vyrábajú zo 44 mm profilov plnených polyuretánovou penou a majú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Pri vykurovaní garáže neuniká teplo. Prah do garáže je z nehrdzavejúceho materiálu s dlhou životnosťou. 

Ovládanie rolovacích garážových brán

Krídlové garážové brány je možné otvárať pomocou motora na diaľkové ovládanie. Pohony garážových brán umožňujú, že sa do garáže dostanete rýchlo a komfortne i za nepriaznivého počasia, a to stlačením tlačidla na ovládači priamo z auta.